Jak skompletować kabinę prysznicową?

Wiele osób dzisiaj decyduje się na meble do kuchni czy salonu na wymiar. Tendencja ta sprawia, że klienci coraz częściej chcą stawiać na personalizację wyposażenia pomieszczeń w ich domu. Dokładnie taka sama zasada dotyczy łazienek. Kabiny prysznicowe z zestawami, jakie możemy nabyć w sklepach z tego rodzaju asortymentem, co prawda zwalniają nas z konieczności dobierania innych części (takich jak chociażby słuchawka prysznicowa czy syfon), lecz nie pozwalają na dobranie takich komponentów, które wpisują się w nasz gust. Być może zależałoby nam na innych uchwytach do kabiny, odmiennej słuchawce czy na dodaniu np. dysz umożliwiających hydromasaż. Jeśli zatem zależy nam na stworzeniu łazienki naszych marzeń, to może się okazać, że lepszym pomysłem będzie jednak zakup brodzika z kabiną osobno, a części do kabin prysznicowych skompletować samodzielnie według własnego uznania. Możemy oczywiście znaleźć gotowy zestaw prysznicowy, który doskonale wpisze się w nasze potrzeby, lecz nie musimy wcale ograniczać się do opcji sugerowanych przez producentów.

Jakie części możemy wybrać?

Nie da się ukryć, że rozwiązania niegdyś zarezerwowane dla wyspecjalizowanych salonów odnowy biologicznej stały się całkowicie dostępne dla konsumentów szukających elementów wyposażenia swojej łazienki. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wzbogacić kabinę prysznicową o specjalne dysze do hydromasażu, dzięki którym każda kąpiel będzie równie przyjemna co wizyta w SPA. Podobne części nie są jednak jedynym sposobem zwiększenia komfortu i relaksu podczas kąpieli. Kiedy mowa o zamienianiu łazienki w domowe SPA, to nie można nie wspomnieć o takich elementach jak deszczownica. Umieszczona nad nami imituje spadający deszcz, co także przyczynia się do podniesienia samopoczucia podczas brania kąpieli. Rozwiązanie to jest także bardzo wygodne i praktyczne, ponieważ mamy całkowicie wolne ręce, a siłę strumienia kontrolujemy wygodnym pokrętłem umieszczonym w zasięgu ręki. Deszczownica, zdaniem wielu osób, całkowicie zmienia wrażenia płynące z kąpieli i stanowi doskonałą alternatywę, co oczywiście nie znaczy, że tradycyjna słuchawka natryskowa to opcja, z której należy zrezygnować – wszystko, jak zawsze, zależy od potrzeb i preferencji. Wyżej wymienione elementy to tylko przykłady części, w jakie możemy wyposażyć naszą standardową kabinę prysznicową, nie musimy kupować całego zestawu z hydromasażem – możemy zrobić go z części zakupionych osobno.

Kiedy zdecydować się na gotowy zestaw?

Kiedy dążymy do stworzenia łazienki swoich marzeń, musimy liczyć się z tym, że takie przedsięwzięcie może wymagać czasu. Nie zawsze go jednak mamy. Mowa tu przecież o kluczowym pomieszczeniu, bez którego trudno się obejść, dlatego remonty łazienek zwykle skraca się do potrzebnego minimum. Gotowy zestaw zatem będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku osób niemających czasu na niekiedy długotrwałe poszukiwania idealnie pasujących rozwiązań. Niektórym osobom wystarczy też opcja proponowana przez producentów, zatem wejście do sklepu z łazienkową armaturą oraz wybór wszystkich niezbędnych części zapakowanych razem całkowicie wystarczy. Konkluzja zatem jest prosta – nie ma w tym zakresie złych wyborów, jeśli kierujemy się własnymi potrzebami oraz gustem, to zdecydowanie możemy wybrać absolutnie wszystko, czego tylko potrzebujemy.

do góry

Sklep z akcesoriami do domu SanMarket | Wólczyńska 133/5/60, 01-919 Warszawa | E-mail: sklep@sanmarket.pl | Tel. 604 546 046 | NIP: 1182151997 | REGON: 368066844

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl